WeMod oyunumu başlatırken veya bulurken neden sorunla karşılaşılıyor?
 • 31 May 2023

  WeMod oyunumu başlatırken veya bulurken neden sorunla karşılaşılıyor?


   Article Summary

   Bu hata pek çok sebepten ötürü görülebilir. En yaygın sebeplerin ve çözümlerin üzerinden geçeceğiz.


   Antivirüsün WeMod'u engelliyor

   Bazı antivirüsler, gerçekleşen bir işleme (oyunlara) WeMod eklenmeye çalışıldığında WeMod'u durduracaktır. WeMod'u antivirüsünün beyaz listesine ekleyerek bu sorunu çözmek için buradaki talimatları uygula.


   Oyununun sürümü uyumsuz

   Öğretici oyununun sürümü ile uyumlu olmayabilir. Öğretici güncel olmayabilir, oyununun güncel olmayabilir veya oyunun farklı bir Dijital Haklar Yönetimi'ne (DRM) tabidir. Oyununun WeMod'da uyumlu olarak listelendiğinden emin ol. Eğer mevcut değil olarak listeleniyorsa ve test edilmesi veya güncellenmesi gerektiğini belirten bir mesaj görünüyorsa, lütfen oyunun mevcut durumunu görmek için oyun sırasını kontrol et. "Beni bilgilendir"e tıklamak, öğretici güncellendiğinde seni haberdar edecektir. 


   Hile önleyiciyi devre dışı bırakmak için oyun, ekstra adımlar gerektiriyor

   Bazen bir oyun, tek oyunculu modda dosya yaması veya oyunu başlatırken ekstra adımlar gerektiren hile önleyici koruma özelliğine sahip olabilir. Özel başlatma talimatları için lütfen öğretici notlarını kontrol et.


   Lütfen community forums yeni bir gönderi oluştur, bu işlem sorununu çözmezse, bu konuda bilgili destek personelimizden biri sana daha fazla ayrıntılı bilgi sağlayabilir ve sorunu çözmende yardımcı olabilir. 


   Bu makale size yardımcı oldu mu?