Modlar neden indirilmiyor?
 • 31 May 2023

  Modlar neden indirilmiyor?


   Makale özeti

   Bu hata, WeMod öğreticiyi indiremediğinde oluşur. Diğer öğretici programların aksine WeMod, sen onu ilk kez kullanana kadar öğreticiyi indirmez. Maalesef öğretici indirilemiyorsa veya indirme silindiyse, bir hata mesajı alırsın ve öğreticiyi kullanamazsın. Bu sorun genellikle birkaç adımda çözülebilir.

   1. İnternet bağlantının aktif ve sabit olduğunu onayla. Bağlantın sabit değilse, indirme işlemi başarısız olabilir, bu durumda tekrar denemen gerekecektir. 
   2. Antivirüsünü devre dışı bırak. Bunun en bilinen sebeplerinden biri, indirmeyi engelleyen bir antivirüs veya güvenlik duvarıdır. İndirmeyi daha başlamadan durdurabilir veya indirme bittikten sonra onu siler. Bu sorunu ortadan kaldırmanın en hızlı yolu, WeMod'unC:\Users\%USERNAME%\AppData\Local\WeMod ve C:\Users\%USERNAME%\AppData\Roaming\WeMod şeklindeki iki kurulum klasörünü antivirüsünün beyaz listesine eklemektir. 
   3. WeMod'u yönetici olarak tekrar başlat. Bu nadiren gerekli olabilir, ancak bazen Windows WeMod'un dosya indirmesini engelleyebilir. WeMod'u yönetici olarak çalıştırmak için uygulamayı tamamen kapat, WeMod simgesine sağ tıkla, ardından da "Yönetici olarak çalıştır"'a tıkla, en sonunda da talebini onaylayan bir pencere göreceksin. 

   Eğer bu işlem sorununu çözmezse, lütfen community forums yeni bir gönderi oluştur, destek personelimiz ve topluluğumuz sorununu çözemende sana yardımcı olacaktır.


   Bu makale size yardımcı oldu mu?