WeMod'a Gitme
 • 08 Jun 2023

  WeMod'a Gitme


   Article Summary

   WeMod v8.3 Gezinim Güncellemesi

   WeMod'a gitmek artık her zamankinden daha kolay! Akışı kolaylaştırdık, bu sayede oyuna her zamankinden daha hızlı girebilirsin. Kenar çubuğu kaldırıldı ve yerine en tepeye arama çubuğu koyuldu. Aramaya başlamak için herhangi bir sayfaya yazmaya başla. 


   Ana Sayfa

   WeMod'u açtığında ilk göreceğin şey ana sayfa sekmesidir. Burada hedefleri, haberleri, son oynadığın oyunların bir listesini ve daha fazlasını bulabilirsin. Sağ üstte mevcut kullanıcıyı, Pro sürüm üyesiysen uzaktan pin kodunu, yardım sitemize (buradaki) giden bir linki ve ayarları bulacaksın.


   Oyunlarım

   Oyunlarım sayfası, WeMod'un modlarını içermedikleri de dâhil olmak üzere yüklediğin bütün oyunları içerir.


   Keşfet

   Oynayacak yeni bir oyun arıyor veya en son yayınlanan öğretcilere bakmak mı istiyorsun? Keşfet sekmesine göz at. Oynayacak ücretsiz bir şeyler mi arıyorsun? Evet, onu burada bulabilirsin. 


   Hazırlayanlar

   Sıra yeniden isimlendirildi ve artık Hazırlayanlar oldu. Hazırlayanlar sayfasında üzerinde çalışılan oyunu, güncellenmesi gerekenleri, en son yayınlananları ve çok daha fazlasını hızla görebilirsin. Pro sürüm üyeleri, Hazırlayanlar sayfasından oyunları hızlandırabilirler.   Bu makale size yardımcı oldu mu?