Öğreticiyle ilgili sorunları nasıl bildiririm?
 • 08 Jun 2023

  Öğreticiyle ilgili sorunları nasıl bildiririm?


   Article Summary

   Öğreticiyi ilk kez kullandığında veya güncelleme tespit edildiğinde, oyun kapandıktan sonra açılır bir pencere görünecektir. 


   Öğreticiyle ilgili sorun yaşadıysan, seçeneklerden bazılarının kafa karıştırıcı olduğunu düşündüysen veya yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunu düşünüyorsan, çatık kaşlı yüze bas. Her şey yolundaysa gülen yüzü seç. 

   Lütfen yönlendirmeleri uygulayıp mümkün olduğunca fazla geri bildirimde bulun. Daha ayrıntılı geri bildirim, öğretici hazırlayıcısının modları daha hızlı güncelleyebilmesini sağlar. 


   Bir öğreticinin çalışmadığını bildirdim, ancak güncelleme yapılmadı

   Geri bildirim sistemi, biz işlem yapmaya başlamadan önce birden fazla rapor gerektirmektedir. Öğretici yeterince olumsuz rapor alırsa, oyun dahili test sıramıza eklenecek ve bu noktada da test ekibi tarafından test edilecektir. Bir sorun bulunduysa, oyun güncelleme sırasına alınacak ve bozuk modlar mümkün olan en kısa sürede güncellenecektir.

   Önemli bir noktayı es geçtiğimize inanıyorsan, lütfen bize support@wemod.com adresinden e-posta gönder. Oyunun adını ve sorunun ne olduğunu eklediğinden emin ol.


   Bu makale size yardımcı oldu mu?