Oyun Sırası
 • 09 Feb 2024

  Oyun Sırası


   Article Summary

   Günde sadece birkaç saati olan küçük bir hazırlayan topluluğu olarak adil, şeffaf ve anlaşılması kolay bir iş akışı oluşturmalı ve bunu iletmeliyiz. Sıra bizim bunu başarma yolumuzdur.

   Hazırlayan sıramızdaki oyunlara aktif oyuncu sayısını, bir oyunun son güncellenmesinden bu yana geçen süreyi, hızlandırmaları, kullanıcının ilgisini ve yaklaşan oyun sürümlerini dikkate alan bir algoritmayı kullanarak öncelik veriyoruz. 


   Nasıl Çalışırız?

   WeMod uygulamasındaki Hazırlayanlar sekmesinde listelenen oyunlar, üzerinde çalışacağımız sıradaki oyunlardır. İstisna yok. Sıra, popüler oyunlar yayınlandıkça, güncellendikçe veya topluluğun başka oyunlara ilgi gösterdiği görülürse hafta boyunca değişecektir. Oyunları öncelikleme şeklimizin adil, şeffaf ve anlaşılması kolay olduğuna inanıyoruz.


   Görüşün bizim için önemli.

   WeMod üyesi olarak uygulamada bir oyunu takip edip onun için mod oluşturulmasını istediğini bize bildirebilirsin. Bir oyunu takip etmek için oyunun sayfasındaki "Beni Bilgilendir" butonuna tıklarsan, modlar yayınlandığında bunlara dair e-posta bildirimi alırsın. Bir oyunun ne kadar çok takipçisi varsa, sıraya eklenme olasılığı da o kadar yüksek olur.


   Hızlandırmalar nedir ve onları nasıl edinirim?

   Hızlandırmalar, sıradaki oyunların önceliğini etkilemek için kullanılır. Bir oyun ne kadar çok destek alırsa, üzerinde çalışılma olasılığı sırada daha üstte yer alan oyunlara göre o kadar erkene alınır. Bir oyunu hızlandırdıktan sonra, onun konumunda bir değişiklik görmeyebilirsin.

   Hızlandırmalar, bir oyunun üzerinde gelecek ay yerine gelecek hafta çalışmamız arasındaki fark anlamına gelebilir. WeMod kullanıcılarının bir sonraki modlayacağı oyunlar üzerinde bariz etki yarattıklarından hızlandırmalar, sadece Pro sürüm üyeleri tarafından edinilebilir. Bizi Pro sürüm üyeliği sayesinde destekleyerek sıradaki herhangi bir oyunda kullanmak üzere aylık hızlandırma hakkına sahip olabilirsin. Ayrıca tek bir oyunu dilediğin kadar hızlandırabilirsin.


   Sırada olmayan bir oyunu nasıl hızlandırırım?

   Şu anda sadece sırada olan oyunları hızlandırmak mümkündür. Bir oyunu sıraya eklemenin en iyi yolu, "Beni Bilgilendir" özelliğini kullanarak oyunu takip etmektir. Ne kadar çok takipçi varsa, sıraya eklenme olasılığı da o kadar yüksek olur.


   Bu makale size yardımcı oldu mu?

   What's Next