Dlaczego WeMod ma problemy z uruchamianiem lub znalezieniem gry?
 • 31 May 2023

  Dlaczego WeMod ma problemy z uruchamianiem lub znalezieniem gry?


   Article Summary

   Ten błąd może pojawić się z różnych powodów. Zajmiemy się najpowszechniejszymi powodami i rozwiązaniami.


   Twój antywirus blokuje WeMod

   Niektóre antywirusy zatrzymają WeMod, gdy próbuje wejść w uruchomiony proces (gry). Aby rozwiązać ten problem, postępuj zgodnie ze wskazówkami umieszczonymi tutaj, aby dodać WeModa do białej listy antywirusa.


   Twoja wersja gry jest niezgodna

   Trainer może nie być kompatybilny z Twoją wersją gry. Trainer lub gra mogą być przestarzałe lub gra pochodzi z innego DRM. Upewnij się, że Twoja gra jest na liście gier kompatybilnych z WeMod. Jeśli jest ona wymieniona jako niedostępna i pokazuje komunikat stwierdzający, że musi zostać przetestowana lub zaktualizowana, sprawdź kolejkę gry, aby zobaczyć jej aktualną pozycję. Klikając "powiadom", otrzymasz powiadomienie o aktualizacji trainera. 


   Gra wymaga dodatkowych kroków, aby wyłączyć anty-sabotaż

   Czasami gra będzie miała anty-sabotaż w trybie jednoosobowym, który wymaga patchowania plików lub dodatkowych kroków podczas uruchamiania gry. Sprawdź notatki w trainerze, aby znaleźć specjalne instrukcje uruchomienia.


   Utwórz nowy post na naszych community forums, jeśli to nie rozwiąże Twojego problemu, nasz personel wsparcia i społeczność pomogą Ci go rozwiązać. 


   Czy ten artykuł był pomocny?