Dlaczego mody nie są pobierane?
 • 31 May 2023

  Dlaczego mody nie są pobierane?


   Streszczenie artykułu

   Ten błąd pojawia się, gdy WeMod nie jest w stanie pobrać trainera. W przeciwieństwie do innych programów typu trainer WeMod nie pobiera trainera, dopóki nie użyjesz go po raz pierwszy. Niestety trainer nie może zostać pobrany, a jeśli pobranie zostanie usunięte, wystąpi błąd i nie uda Ci się korzystać z trainera. Ten problem można rozwiązać tylko kilkoma krokami.

   1. Potwierdź, że masz stabilne aktywne połączenie z Internetem. Jeśli połączenie jest niestabilne, pobieranie może się zawiesić i musisz spróbować ponownie. 
   2. Wyłącz antywirus. Jedną z najczęstszych przyczyn jest antywirus lub zapora sieciowa zakłócająca pobieranie. Może zatrzymać pobieranie, zanim się rozpocznie, lub usunąć je po zakończeniu. Najszybszym sposobem wyeliminowania tego problemu jest dodanie dwóch folderów instalacyjnych WeMod, C:\Użytkownicy\%USERNAME%\AppData\Lokal\WeMod i C:\Użytkownicy\%USERNAME%\AppData\Roaming\WeMod na białą listę antywirusową. 
   3. Zrestartuj WeMod jako admin. To powinno się zdarzać rzadko, ale czasami Windows może zablokować pobieranie plików przez WeMod. Aby uruchomić WeMod jako administrator, zamknij aplikację całkowicie, kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę WeMod, następnie "Uruchom jako administrator", a pojawi się wyskakujące okienko potwierdzające Twoje żądanie. 

   Utwórz nowy post na naszych community forums, jeśli to nie rozwiązuje Twojego problemu, nasz personel pomocniczy i społeczność pomogą Ci go rozwiązać.


   Czy ten artykuł był pomocny?