Kolejka gier
 • 09 Feb 2024

  Kolejka gier


   Article Summary

   Jako mała społeczność twórców z tak wieloma godzinami dziennie musimy ustalić i prezentować sprawiedliwy, przejrzysty i zrozumiały przepływ pracy. Kolejka jest naszym sposobem na osiągnięcie tego celu.

   Grom w kolejce twórców nadajemy priorytet przy użyciu algorytmu, który uwzględnia liczbę aktywnych graczy, czas, jaki upłynął od ostatniej aktualizacji, podbicia, zainteresowanie użytkowników i nadchodzące wydania gry. 


   Jak działamy?

   Gry wymienione w zakładce Twórcy w aplikacji WeMod są tymi, nad którymi będziemy pracować. Bez wyjątków. Kolejka będzie aktualizowana w ciągu tygodnia, wraz z pojawianiem się i aktualizacją popularnych gier oraz zgodnie z zainteresowaniem społeczności. Uważamy, że sposób priorytetowego traktowania gier jest sprawiedliwy, przejrzysty i łatwy do zrozumienia.


   Twój wkład ma znaczenie.

   Jako członek WeMod możesz poinformować nas, że chcesz, by tworzyć mody dla danej gry, śledząc ją w aplikacji. Aby śledzić grę, kliknij przycisk „Powiadom mnie” na stronie gry. Po wydaniu moda otrzymasz powiadomienie e-mail. Im więcej osób śledzi grę, tym większe prawdopodobieństwo, że zostanie dodana do kolejki.


   Czym są podbicia i jak je zdobyć?

   Podbicia są wykorzystywane, by wpływać na priorytet gier w kolejce. Im więcej podbić ma dana gra, tym większe prawdopodobieństwo, że będziemy szybciej nad nią pracować, niż nad grami wyżej w kolejce. Po podbiciu gry możesz nie zobaczyć zmiany jej pozycji.

   Podbicia mogą przyspieszyć prace nad daną grą o tygodnie. Ponieważ podbicia mają znaczący wpływ na kolejność modowania gier, są przywilejem wyłącznie członków Pro. Wspierając nas członkostwem Pro, otrzymujesz comiesięczne podbicia do użycia przy każdej grze w kolejce. Możesz również podbić pojedynczą grę tyle razy, ile chcesz.


   Jak podbić grę, która nie jest w kolejce?

   Obecnie możliwe jest tylko podbijanie gier w kolejce. Najlepszym sposobem na dodanie gry do kolejki jest śledzenie jej za pomocą funkcji „Powiadom mnie”. Im więcej osób śledzi grę, tym większe prawdopodobieństwo, że zostanie dodana do kolejki.


   Czy ten artykuł był pomocny?